چه زمانی کولر گازی ایستاده یا دیوار بخریم

 • مشخصات

برای خرید کولر گازی همه چی بستگی به متراژ آب هوای منطقه جایی که میخوای کولر نصب کنید یا قرار بدهید.

و حتی تعداد افراد هم مهم می یباشد محیط کولرهای گازی به سه نوع کلی تقسیم می شوند: کولرهای تقسیم شده ، کولرهای پنجره ای و کولرهای ایستاده.

البته مدلهای دیگری نیز با ساختارهای خاص وجود دارد ، اما از آنجا که فقط از این سه مدل برای مصارف خانگی و اداری استفاده می شود.

فروشگاه تک الکتریک

 • کولر های بزرگ یا همان سیستم های تهویه مطبوع ایستاده کاربردهای خاصی دارند. این سیستم های تهویه مطبوع یا برای مصارف صنعتی یا برای مصارف خانگی خاص استفاده می شود. 

  مصارف صنعتی شامل اماکن عمومی شلوغ (پایانه های مسافری ، فروشگاه های زنجیره ای ، مساجد و غیره) است.

  ویژگی های کولر ایستاده طراحی زیبا و زیبا استفاده از کمپرسورهای مقیاس پذیر با قدرت بالا مصرف کم انرژی با دستگاه تصفیه هوا و فیلتر خوشبو کننده استحکام رطوبت بالا کم سر و صدا و استهلاک کم شروع قدرتمند برای خنک شدن سریع و گرم شدن هوا

  کاربرانی که به دلیل مستاجر بودن قادر به نصب سیستمهای تهویه مطبوع در پنجره نیستند و یا اجازه ورود و اشغال دیوار خانه خود را ندارند ، ممکن است مجبور شوند وارد این سیستم های تهویه مطبوع شوند.


  کولر گازی ایستاده  کولر ایستاده: کولر ایستاده از نظر بصری از یک دستگاه تهویه مطبوع قابل حمل بزرگتر است اما اسپلیت شکاف قدرتمندتر است و برای محیط های بزرگ ، بزرگ و صنعتی استفاده می شود.
  همچنین واحد خارجی که شامل کندانسور و کمپرسور است باید در خارج و در مکان مناسب نصب شود.

  مدل های بزرگتر کولرهای گازی ایستاده به برق سه فاز احتیاج دارند که در هنگام خرید باید مورد توجه قرار گیرد. ظرفیت آنها حداکثر 1 BTU است.

  تهویه هوا دیواری به روش های مختلفی از زمین متفاوت است که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت. اگر تصمیم دارید کولر بخرید و نمی دانید کدام یک از این دو نوع برای شما مناسب است ، حتما آن را بخوانید.

  انتخاب تهویه مطبوع مناسب معمولاً دشوار است ، به خصوص وقتی که از تفاوت ها و امکانات دستگاه های تهویه مطبوع مختلف مطلع نیستید.
  اگر شما همچنین تصمیم به خرید کولر گازی گرفتید ، ممکن است این سؤال را مطرح کنید که آیا کولر دیواری (اسپلیت) برای شما مناسب است یا تهویه مطبوع زمینی که به عنوان کولر ایستاده نیز شناخته می شود.

  کولر گازی ایستاده از ظرفیتهای 28000 تا 120000 دارد برای انتخاب یک کولر گازی مناسب شما نیاز به راهنمای و مشاوره خرید از فروشگاه یا نصاب کولر گازی دارید