تک

سیستم تهویه مطبوع قابل حمل یا سیستم تقسیم: مزایا و معایب

ارسال شده توسط Veronika Hleborodova 2014/08/08

 

اگر شما مانند بسیاری از ما با چشمان خود در حال سیراب شدن هستید، در فکر تهیه یک سیستم تهویه مطبوع، ممکن است به غذا بخورید. بسیاری از استرالیایی ها با طرفداران سقف، کاشی را برای چیزی بهتر از ماه های تابستان خنک نگه می دارند، و برای بسیاری از افراد سیستم تهویه مطبوع split-system ، استاندارد طلا برای مقابله با گرما است. اما نصب سیستم تقسیم کاری ساده و یا ارزان نیست، به این معنی که بعضی از خانوارها ممکن است به یک سیستم تهویه مطبوع قابل حمل به عنوان بهترین چیز بعدی نگاه کنند. اما آیا این؟

 

این کمی پیچیده است برای تعیین. این یک پاسخ سیاه و سفید در بهترین زمان نیست چه چیزی برای یک خانواده کار می کند ممکن است برای شما کار نکند. بنابراین مهم است که مزایا و معایب هر نوع تهویه مطبوع را بدانید تا مشخص شود کدام یک برای شما و بودجه شما مناسب است.

 

سیستم تقسیم یا تهویه مطبوع قابل حمل: کدام بهتر است؟

این مسابقه ای است که ما دیده ایم از زمانیکه محمد علی در سونی لیتون پیروز شد. خوب، شاید ما کمی کمی اغراق می کنیم، اما انتخاب نوع تهویه مطبوع که می تواند بخشی از پول باشد، می تواند شما را کمی احساس نگرانی کند. از چراغ های سفید سرحال فروشگاه لوازم خانگی، شما فقط می توانید برای رفتن و خرید هر چه "به نظر می رسد" خوب در روز، اما برای اولین بار در مورد هر تهویه مطبوع در نظر بگیرید.

 

سیستم تقسیم مقایسه airconمورد برای تهویه مطبوع قابل حمل

همانطور که از نام آن مشخص است، تهویه مطبوع قابل حمل به طور عمده از ... قابل حمل است. بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل زیر یک متر ارتفاع هستند و در چرخ های کاستور قرار دارند، بنابراین شما به راحتی می توانید آنها را بین اتاق ها چرخانید و آنها را به صورت جداگانه در گوشه قرار دهید. واحدهای کار با کشیدن هوا در محیط داخلی و خروج از طریق مجرای تک. اضافه کردن به آن، در ماه های سردتر نیز آنها نیز بسیار مفید است به عنوان بسیاری از عملکرد گرما. بسیاری دیگر نیز می توانند رطوبت را کاهش دهند، که می تواند راحتی قابل توجهی را به اتاق اضافه کند - دیگر عرق نخواهد کرد!

 

با این حال، با تمام این مزایای مطرح شده، تهویه مطبوع قابل حمل با برخی از غرفه. هزینه واحد در رابطه با توانایی تهویه هوا می تواند کمی ناامید کننده باشد. اغلب سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل در هر نقطه از 500 دلار تا 1000 دلار هزینه می شود. از سوی دیگر میزان قدرت آنها تنها حدود 2 کیلو وات است که به طور قابل توجهی کمتر از سایر سیستم های تهویه مطبوع است. اغلب حملات قابل حمل قابل حمل فقط برای اتاق های کوچکتر در حدود 20 متر مربع مناسب است.

 

علاوه بر این، سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل اغلب به دلیل اندازه آنها به طور خاص انرژی مصرف نمی کنند. یک واحد 2 کیلووات به راحتی می تواند حدود یک ساعت به طول 50 کرون برسد، که می تواند در ماه های تابستان گران باشد اضافه کردن به محدودیت های خود را در خنک اتاق های بزرگتر و شما ممکن است ناامیدی گران قیمت بر روی دست خود داشته باشد. سیستم تهویه مطبوع قابل حمل برای نگهداری آسان و راحت در اتاق های کوچک تر نگهداری می شود.

 

مورد برای سیستم های اسپلیت سیستم تهویه مطبوع

 

این نوع تهویه مطبوع احتمالا محبوب ترین است و در سال های اخیر محبوبیت فراوانی یافته است. دو سیستم اصلی برای یک سیستم اسپلیت سیستم تهویه مطبوع (همانطور که از نام آن نشان می دهد) وجود دارد - یک خازن خارجی و یک تبخیر کننده داخل. اواپراتور چیزی است که در بسیاری از خانه ها روی دیوار دیده می شود؛ اواپراتور هوايی را که می خواهید در منزل شما (بخاطر آن گرم و یا سرد) منتشر می کند، و کنسانتره هوايی را که نمی خواهید خارج می کند، منتشر می کند. این هوا منفی محبوب استرالیا گسترده، و به دلایل خوب است.

 

سیستم تهویه مطبوع سیستم تقسیم شده به دلیل اینکه موثر و نسبتا آسان برای نصب آن محبوب هستند محبوب است. به عنوان مثال، با یک تهویه مطبوع مجزا، زیرساخت های قابل توجهی در صورت نیاز به تکمیل یک خانه به خانه شما لازم است. از سوی دیگر سیستم های تقسیم شده اغلب می توانند در یک روز نصب شوند. سطوح قدرت آنها نیز برای اندازه آنها بسیار مضر است. انتظار می رود در هر کجا از 3kw به حدود 9kw برای مدل های حق بیمه. اکثر آنها به راحتی با کنترل از راه دور کنترل می شوند و از دیدگاه راحتی و راحتی، سیستم های تقسیم بندی به سختی می توانند ضرب شوند. اغلب شما می توانید زمان آنها را برای زمانی که شما به خانه، بنابراین شما هرگز عرق و یا لرزش برای بیش از حد طولانی است.

 

با این حال، چندین اشکال برای تقسیم سیستم ها در میان تمام این مزایا وجود دارد. یکی از معایب آشکار ترین هزینه کل واحد است. این واحدهای اغلب در هر کجا در محدوده 500 تا 2000 دلار و به راحتی می باشند. به این هزینه های نصب از یک تکنسین مجاز اضافه کنید - شما نمی توانید این کار را انجام دهید. در نصب، انتخاب یک مکان بهینه برای یکی نیز می تواند سخت باشد؛ آیا شما آن را در اتاق خواب اصلی نصب کرده اید و بچه ها رنج می برند یا شما آن را در اتاق نشیمن بزرگ نصب کرده اید که ممکن است برای آن بهینه تر کار کند؟ فقدان انعطاف پذیری در اینجا می تواند به این معنی باشد که اعضای خانه از مزایای خارج شوند.

 

یک مشکل دیگر مصرف برق است. اگر شما در یک خانه مشترک هستید، انتظار دارید که از خانه های دیگر از خانه بیرون بیایید، اگر کسی در اتاق شما وجود داشته باشد، نمیتوانید از آن استفاده کنید. شما ممکن است بتوانید ببینید که از کجا آمده اند مانند سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل، سیستم های تقسیم می تواند به راحتی هزینه 50c یک ساعت یا بیشتر برای اجرا؛ این هزینه می تواند تا حدودی با استفاده از طرفداران سقف به جای آن کاهش یابد. سیستم تهویه مطبوع سیستم تقسیم بندی شده یکی از راه های محبوب و موثر برای خنک سازی یا گرم کردن خانه شما می باشد، اما شما باید تصمیم بگیرید که آیا نسبت هزینه به نفع آن ارزش دارد یا خیر.