تک

مانند هر دستگاه، تهویه مطبوع نیاز به کمی TLC برای ارائه عملکرد مطلوب. این AC ها نیستند که در شرایط بالا قرار داشته باشند و بیشتر در آب و هوای گرم مبارزه کنند.

 

برای اطمینان از این که موج بعدی حرارت را عرق ندهید، از کارشناسان گزارش های مصرف کننده و تهویه مطبوع خواسته شد تا مشکلات رایج را که با پنجره ها و سیستم های تهویه مطبوع مرکزی ایجاد می شود شناسایی کنیم. آنها هشت مشکل را برای رفع مشکل در حال حاضر برجسته کرده اند.

 

مشکل شماره 1 هر دو پنجره پنجره و سیستم های مرکزی AC را تحت تاثیر قرار می دهد و ما خوشحال می شویم که گزارش را ساده تر کنیم. در اینجا هشت سؤال برای بپرسید که به شما کمک می کند تا AC خود را در اوج عملکرد تمام تابستان نگه دارید.

 

1. آیا فیلتر کثیف است؟

مهم نیست که کدام نوع سیستم تهویه مطبوع شما باشد، یک فیلتر مسدود شده، جریان هوا را کاهش می دهد، کاهش کارایی و کاهش توانایی به طور موثر هوای سرد. اگر اخیرا فیلتر را در پنجره یا سیستم تهویه مطبوع قابل حمل خود پاک نکنید، مطمئن شوید که انجام می دهید و سپس آن را به صورت دوره ای بررسی کنید. فیلترها در سیستم های مرکزی AC باید حداقل یک بار در ماه تغییر کنند، به خصوص اگر سیستم شما به طور مداوم در حال اجرا است و یا حیوان خانگی. استوارت انسدورف، صاحب گرمایش و تهویه مرکزی در کلیولند، می گوید: "هنگامی که ما در مورد واحدهای هوایی مرکزی که به خوبی کار نمی کنند، 9 بار از 10 آن به دلیل یک فیلتر کثیف است."

 

فهرست AC Window

2. آیا در داخل آن خیلی آفتابی است؟

اگر پنجره AC شما در یک پنجره قرار بگیرد که در معرض تابش نور مستقیم خورشید قرار می گیرد، باید فضای خنک تر را خنک کند. اگر شما انتخاب کرده اید، آن را به نقطه کم رنگ تر انتقال دهید. اگر نه، سایه ها و پرده های خود را در طول روز برای جلوگیری از خورشید و جلوگیری از گرم شدن خانه خود نگه دارید. همین طور است اگر شما AC مرکزی دارید.

3. آیا هوا گرم است؟

مهر و موم اطراف پنجره AC خود را چک کنید تا هوای داغ وارد نشود (یا هوا سرد نمی شود). در صورت لزوم، ما را مجددا در اطراف واحد خود قرار دهید.

 

کریس ریگان، تستر تهویه مطبوع ارشد CR، می گوید: "اکثر واحدهای جدید پنجره با پانل های عایق ساخته می شوند تا روی پانل های قابل تنظیم پلاستیکی قابل تنظیم باشد." "اما برای به حداکثر رساندن کارایی، هنوز نیاز به استفاده از weatherstripping در اطراف محیط دستگاه است. و همیشه از سخت افزار نصب و راه اندازی سازنده استفاده کنید. "

 

4. آیا پنجره شما AC Vibrating است؟

سیستم های تهویه هوا بسیاری از نویز را شامل می شود، از جمله از طرف طرفداران و صدای دوچرخه سواری کمپرسور در روشن و خاموش است. این صداهای طبیعی هستند. اما اگر صدای لرزان را می شنوید، ممکن است به این معنی باشد که واحد شما به اشتباه نصب شده است. اطمینان حاصل کنید که آن را به طور امن در پنجره نشسته و دستورالعمل های نصب را در کتابچه راهنمای مالک خود مرور کنید تا تأیید کنید که هیچ گام از دست رفته است.

 

چک لیست مرکزی AC

5. آیا ترموستات در تنظیم راست است؟

با یک ترموستات هوشمند یا برنامه ریزی شده، می توانید درجه حرارت را در خانه تان راحت تر کنترل کنید، به طوری که در زمانی که شما در آنجا نیستید، در دمای راحت هستید. اگر درجه حرارت به نظر بیاید، مطمئن شوید که ترموستات در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد، که ممکن است موجب ثبت دمای درجه حرارت شود.

 

6. آیا ثبت نام کثیف یا مسدود شده است؟

اگر سیستم گرمایی و خنک سازی هوا را فعال کرده اید، به طور منظم برای ثبت هرگونه گرد و غبار، ثبت نام کنید. اطمینان حاصل کنید که مبلمان و اشیاء دیگر جریان هوا را از طریق رجیسترهای خود مسدود نکنید.

 

7. آیا گیاهان کمپرسور را جمع می کنند؟

کمپرسور در فضای باز برای هوا مرکزی نیاز به جریان هوا مناسب برای کار درست دارد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که حداقل بین 2 تا 3 فوت فضای بین کمپرسور و هر گیاه یا سازه وجود دارد. همچنین باید 5 پا فاصله بین بالای واحد و هر درخت بالا داشته باشد.

 

8. آیا شما به بررسی سالانه مراجعه کردید؟

بازرسی توسط یک تکنسین تهویه مطبوع (تهویه مطبوع، گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع) می تواند هر گونه مشکلی جدی را پیش از آنکه بدتر شود و در اوج تابستان داغ و ناراحت کند، از بین ببرد. تکنسین تمام قطعات متحرک و همچنین مبرد را بررسی می کند و در صورت لزوم سیستم را شارژ می کند.

 

نیاز به یک AC جدید؟

اگر سیستم تهویه مطبوع اتاق خود را فراتر از تعمیر، شما می توانید یکی را انتخاب کنید که در آزمایش های ما به خوبی به اندازه 150 دلار برای یک واحد کوچک و به اندازه 470 دلار برای یک بزرگ است. اطمینان حاصل کنید که اندازه سیستم تهویه مطبوع را به اتاق معطوف کنید . در زیر، مدل هایی در هر اندازه ای که در آزمایشات CR به خوبی انجام می شود. شما می توانید بیشتر در رتبه بندی و توصیه های خود را در تهویه مطبوع کامل پیدا کنید .

فروش اینترنتی و آنلاینکولر گازی تک الکتریک