نحوه انتخاب خرید کولر گازی تک الکتریک


کولر گازی تک اکلتریک


 • کولر گازی مناسب کم مصرف و پر مصرف (بهترین انتخاب کدام است)


  تهویه هوا اینورتر از دوام بیشتری برخوردار است


  بیایید با آن روبرو شویم ، هیچ یک از ما نمی خواهیم کالاهای الکتریکی بارها و بارها بخریم زیرا این دستگاه را خاموش می کنند


  و سیستم های اینورتر طولانی تر از سیستم های غیر اینورتر هستند.

  راز ماندگاری سیستم های تهویه مطبوع اینورتر به این دلیل است که این فناوری کارآمدتر است و باعث می شود


  کار با سیستم کمتر شود و بر سیستم گرمایش و سرمایش شما تأثیر بگذارد و در آن زمان آزمایش شود. و لازم نیست

 • قبل از اینکه حتی به سیستم های تهویه هوا یا رده بندی های مختلف بروید  باید مربع خانه خود را بدانید. به خاطر داشته باشید که فقط باید نواحی مورد نظر برای خنک کردن را اندازه گیری کنید.
  به عنوان مثال ، شما نباید یک گاراژ یا یک فروشگاه اینترنتی را در نظر بگیرید مگر اینکه خنک باشند.  پس از پیدا کردن فیلم مربع در خانه ، می توانید به رتبه بندی های مختلفی از جمله واحد حرارتی انگلیس (BTU) و نسبت بهره وری انرژی فصلی (SEER) مراجعه کنید.
 • ظرفیت خنک کننده صحیح را پیدا کنید • با استفاده از فیلم مربع می توانید ظرفیت خنک کننده واحدهای مختلف تهویه مطبوع را درک کنید. ظرفیت خنک کننده توسط BTU اندازه گیری می شود و توانایی سیستم در حذف گرما از منطقه را اندازه گیری می کند.

  با تهویه هوا ، هوای گرم را از بین می برد و هوای خنک را در جای خود نگه می دارد. مقادیر واحد BTU تعیین می کند که فضای خنک کننده چقدر می تواند باشد  . به عنوان مثال ، یک خانه کوچک 1200 متر مربع اندازه گیری می کند و به یک واحد 21000 BTU نیاز دارد. یک خانه بزرگ 2500 فوت مربعی نیاز به یک واحد 34000 BTU دارد.

 • راندمان انرژی واحد را در نظر بگیرید


این که آیا شما جایگزین یک سیستم تهویه مطبوع معیوب هستید یا به سادگی به روزرسانی می کنید
،همیشه باید به دنبال مدل های کارآمد با انرژی باشید. آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده و وزارت انرژی ایالات متحده هر کدام از سیستم های تهویه مطبوع SEER یا EER را دارند.این سیستم رتبه بندی نشان می دهد که واحد بر اساس ظرفیت خنک کننده آن چقدر کارآمد است. وقتی به دنبال واحد جدید می گردید ، SEER بالایی را می خواهید. هرچه بیشتر داشته باشید ، در آینده پتانسیل بیشتری برای صرفه جویی در صورتحساب انرژی خواهید داشت. • واحد تهویه مطبوع شما یک چیز دارد: دمیدن هوای سرد. وقتی ناگهان متوقف می شود ، نه تنها آزار دهنده بلکه کاملاً آزار دهنده است. چه عواملی باعث تهویه هوا برای دمیدن هوای گرم می شود؟ آیا این چیزی است که به راحتی قابل اصلاح است یا برای رفع آن به یک متخصص نیاز دارید؟

 • • اولین چیزی که باید بررسی کنید ترموستات شماست. اگر ترموستات شما به طور تصادفی تنظیم شود ، مطمئناً باعث می شود هوای گرم از طریق دریچه ها منفجر شود. از طرف دیگر ، حتی اگر سیستم شما خنک و گرم نیست ،

  اگر به جای "اتوماتیک" روی "روشن" شود ، به این معنی است که سیستم شما همیشه هوا را باد می کند ، چه کولر گازی روشن باشد یا نه. به طور فعال هوا را خنک می کند. بهتر است آن را در تنظیمات "خودکار" نگه دارید تا سیستم کارآمدتر شود.

 • • اگر ترموستات مشکلی نداشته باشد ، ممکن است نیاز به تمیز کردن داشته باشد. چند بار فیلترهای هوا را عوض کرده اید؟ بیشتر فیلترها باید ماهانه تغییر کنند و اگر آن مرحله از نگهداری کوچک را از دست دادید ، فیلتر می تواند کثیف و مسدود شود

  این کار گردش هوا در سیستم شما را مسدود می کند و این می تواند باعث هوای گرم شود. مؤلفه دیگری که ممکن است نیاز به تمیز کردن داشته باشد ، کویلهای تبخیری است.

  شما می توانید با خاموش کردن AC ، جدا کردن پنل بیرونی و تمیز کردن کویل ها با هوای فشرده ، برس ، مواد شوینده ملایم یا یک پاک کننده تجاری ، خود را تمیز کنید. از طرف دیگر ، تماس با یک متخصص ممکن است راحت تر باشد.

• به یاد داشته باشید که بخشی از سیستم HVAC در خارج است. اگر واحد کندانسور خارجی به درستی نگهداری نشوداین ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شود. به آن نگاه کنید و ببینید آیا چیزی مانع از هوای کویل کندانسور مانند خاک یا زباله می شود.

دور نگه داشتن واحد از بدن نیاز به تمیز کردن کویل های کندانسور در طول تابستان دارد. مشکل دیگری که می تواند با یک واحد خارج از کشور بوجود بیاید ، از دست دادن قدرت استحتی اگر واحد داخلی HVAC در حال کار باشد ، اگر واحد فضای باز انرژی خود را از دست بدهد ،

هوا خنک نمی شود. بررسی کنید که فیوز منفجر شده است یا اینکه یک قطع کننده مدار برداشته شده است و سریعاً با یک متخصص تماس بگیرید. این می تواند یک مشکل جدی در سیستم تهویه هوا شما باشد. • یکی از اصلی ترین دلایلی که مردم برای استفاده از کولرهای اینورتر انتخاب می کنند این واقعیت است که با صرفه جویی در هزینه های کلان می توانند در صورتحساب خود پس انداز کنند.
 • به جای توقف و شروع ، سیستم تهویه هوا برای ایجاد گرمایش یکپارچه یا سرمایش کار می کند ، که باعث کاهش تولید انرژی می شود و به پایین آمدن سطح انرژی از سیستم های غیر اینورتر کمک می کند. مقرون به صرفه