تهویه مطبوع تک الکتریک و آب و هوای مناطق گرمسیری ایران • توضیحات


 • اگر در آب و هوای گرمسیری زندگی می کنید ، به گرم شدن کمتری در خانه احتیاج خواهید داشت. درجه حرارت معمولاً در طول روز گرم خواهد ماند تا اطمینان حاصل شود که شما نیازی به گرمایش ندارید (در صورت وجود هر چیزی ممکن است به سرمایش نیاز داشته باشید).


  در طول فصل خشک (زمستان در بقیه ایران) ، در بعضی از نقاط بین 10 تا 15 درجه ، شبها می تواند کمی سرد باشد. این ممکن است فقط در مورد نیاز به نوع گرمایش باشد. با توجه به آن ، بهتر است آن را ساده نگه دارید.

 • گرم کردن یک خانه کامل ، یک آپارتمان کوچک یا یک اتاق جداگانه

 • توصیه ما: طرفداران سقفی با تیغهای برگشت پذیر در هر اتاق

 • چرا: یک واقعیت پنهان در مورد طرفداران سقف این است که آنها در واقع می توانند یک اتاق را گرم کنند! با نصب پنکه سقفی با پره های قابل برگشت می توانید جهت چرخش پره ها را تغییر دهید.

  تیغه هایی که در جهت عقربه های ساعت می چرخند ، هوای گرم را به سمت پایین فشار می دهند (به یاد داشته باشید - هوای گرم بالا می رود) ، گرمای بیشتری را برای سرنشینان اتاق فراهم می کند.


  شما می توانید انتظار داشته باشید که یک پنکه سقفی 2-3 درجه حرارت اضافی را تأمین کند - این معمولاً برای راحتی شما در یک شب گرمسیری گرمسیری کافی است.

یک پنکه سقفی همچنین سیستم خنک کننده شما را تکمیل می کند - با چرخاندن پره ها برای چرخاندن خلاف جهت عقربه های ساعت ، فن سقفی شما نه تنها به توزیع هوا از سیستم تهویه مطبوع شما کمک می کند بلکه به شما نسیم خنک کننده می دهد. عبور. این می تواند بار تهویه مطبوع شما را کاهش دهد. باعث صرفه جویی در انرژی می شود • توصیه ما: تهویه مطبوع اتاق تقسیم شده (فقط خنک کننده) یا تهویه مطبوع قابل حمل + پنکه سقفی در هر اتاق

 • چرا: شما می توانید تهویه مطبوع جداگانه با قیمت بسیار مناسب از هر فروشگاه دریافت کنید. تهویه هوا به کمبود هوا کمک می کند ، در حالی که خود فن ها رطوبت داخل اتاق را حفظ می کنند. همانطور که برای خانه های بزرگ توصیه می کنیم ، حتما تهویه هوا را با اینورتر تهیه کنید.

 • تهویه مطبوع قابل حمل (فقط خنک کننده) در صورتی که در یک آپارتمان بزرگتر یا یک خانه کوچک زندگی می کنید نیز گزینه خوبی است اما فقط در یک زمان از یک اتاق جداگانه استفاده می کنید. می توانید تهویه مطبوع قابل حمل را به هر اتاق مورد نیاز برای خنک کردن منتقل کنید. تهویه مطبوع قابل حمل همچنین می تواند برای خانه های بزرگ مفید باشد ، جایی که شما فقط می خواهید مهمترین اتاق های دارای تهویه هوا یا اسپلیت را تهویه کنید. برای خنک کردن هنگام استفاده از اتاقی که اغلب از آن استفاده نمی شود می توانید از یک واحد قابل حمل استفاده کنید.

 • شما می توانید از تهویه مطبوع قابل حمل با قیمت ارزانتر از سیستم تقسیم فروشگاه استفاده کنید و برخلاف سیستم تقسیم ، نیازی به پرداخت آن نیست. سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل به طور کلی در مقایسه با سیستم های تهویه مطبوع تقسیم می شوند و مجاری هوا معمولاً پررنگ تر و دارای انرژی کمتری هستند. این امر به این دلیل است که کمپرسور در داخل اتاق قرار دارد و باعث ایجاد سر و صدای زیاد و گرما می شود که بخشی از اثر خنک کننده را خنثی می کند.

 • هیچ برنامه رتبه بندی ستاره ای برای سیستمهای تهویه مطبوع قابل حمل وجود ندارد ، بنابراین به سختی می توان گفت که آنها از سیستم های اسپلیت یا مجاری دقیقا چقدر بهتر هستند. تا زمانی که این اطلاعات در دسترس نباشد ، ما توصیه می کنیم که خانواده ها در شرایطی که در بالا گفته شد استفاده از سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل را محدود کنند - ما آنها را به عنوان گزینه اصلی برای نیازهای تهویه مطبوع خانواده توصیه نمی کنیم.